Gdańsk, Polonia

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Tipo de universidad: otras instituciones de educación superior
Estatus: privadas

diplomatura
Estudios
estudios diurnos
estudios de modalidades a distancia
GestiónEstudios en idioma polaco
PedagogíaEstudios en idioma polaco

programas largos de primer título
Estudios
estudios diurnos
estudios de modalidades a distancia
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolnaEstudios en idioma polaco

licenciatura
Estudios
estudios diurnos
estudios de modalidades a distancia
PedagogíaEstudios en idioma polaco

Otros programasmás »

Otros centros educativos
Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna - Filia w KoszalinieKoszalin

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
– dla prawdziwych humanistów!GWSH jest niepubliczną szkołą wyższą utworzoną na podstawie pozwolenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w 1999 roku. Figuruje w rejestrze uczelni niepublicznych pod numerem 142.

Studia pierwszego stopnia i studia drugiego stopnia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Atutami uczelni są między innymi świetna, wysoko wykwalifikowana kadra, rozbudowany system stypendialny, możliwość studiowania za darmo w ramach projektów unijnych oraz udział w międzynarodowych programach Erasmus i Grundtvig.

GWSH może też poszczycić się piękną zabytkową siedzibą, w której znajdują się nowocześnie wyposażone sale. Do dyspozycji studentów jest Biuro Karier, służące wsparciem w planowaniu kariery zawodowej, w wyszukiwaniu miejsc praktyk czy stażu, a także w poszukiwaniu pracy.

Oprócz tego szkoła zapewnia wysokiej jakości praktyki zawodowe w kilkudziesięciu różnego rodzaju urzędach, instytucjach, podmiotach gospodarczych na terenie województwa pomorskiego.

Studenci mogą również uczestniczyć w zajęciach licznych kół naukowych, teatru studenckiego, chóru, mogą korzystać z bezpłatnych lektoratów, biblioteki dysponującej przeszło dwudziestoma pięcioma tysiącami woluminów, pracowni komputerowych oraz z basenu.

Página web de la universidad: www.gwsh.gda.pl/pl

Mapa

Privacy Policy